Sargeņģeļi - apsardzes pakalpojumi
mierīgai dzīvei
(+371) 67 11 23 79
Sākumlapa » Apsardzes pakalpojumi » Sargeņģelis mājai

Sargeņģelis mājai

Māja - ir vieta, kur saņemt patvērumu, pārlaist nakti, mīlēt, audzināt bērnus, būt ar saviem tuvajiem. Atgriezties pēc dienas gaitām darbā. Mājas ir pamatu pamats jebkura cilvēka dzīvē. Vai varat iedomāties to sajūtu, kas pārņem, kad uzzini, ka kāds ir iedrošinājies pacelt roku pret to?! Sajūta ir briesmīga, nožēlas pilna, nerunājot par to kas ir zudis. 

Kas Jums sargā māju, kad neesat tajā? Kas Jums sargā tuvākos, kad neesat mājās?

  tastatūra  Zaglis

Tieši tāpēc  mēs - Sargeņģeļi esam izveidojuši tehniski viedu apsardzes un trauksmes reaģēšanas sistēmu, kuru var atļauties katrs Latvijas iedzīvotājs.  Varam būt gan zemo cenu līderi, kad ieguldījums ir tikai sākot no 1 Ls/mēnesī! (ar iekārtu izpirkšanu) Tāpat piedāvājam arī pasaules drošības profesionāļu atzītās sistēmas, kas ir pietiekami sarežģītas un ekskluzīvas, lai apmierinātu pašus prasīgākos klientus. Tas ir vēl nebijis piedāvājums visā Latvijā!

Kas var ietilpt komplektā? Jums nozīmīgā objekta – uzņēmuma, mājas, dzīvokļa, saimniecības, garāžas vai ļoti svarīga cilvēka trauksmes informācijas pieslēgšana Sargeņģeļu Centrālās Uzraudzības pultij. Apsardzes vīru ierašanās apsargājamajā objektā trauksmes gadījumā, SMS/zvana saņemšana trauksmes gadījumā (vai cilvēka pēdējās atrašanās vietas trauksmes informācijas saglabāšana). Informācijas komunikāciju kanāla izvēle. Vizuālas norādes par objekta atrašanos uzraudzībā.

Un tas nav viss! Mēs esam parūpējušies arī par citiem drošības aspektiem, kad esat mājās:

Biometriskās durvju atslēgas. Durvis Jūsu mājai nekad nebūs viegli pieejams laupījums. Turklāt saglabājot visas ērtības - jo atslēga Jums "vienmēr ir pie rokas" yes Nav jāuztraucas vai durvis ir aizcirtušās un slēgtas. Sistēma ir energoneatkarīga! 

Bērni varēs skraidīt iekšā - ārā pilnīgi brīvi - arī viņu mazos pirkstiņus sistēma atpazīs! 

Savi cilvēki vienmēr tiks iekšā bez problēmām. Bet, ja kāds cilvēks ir zaudējis Jūsu uzticību - pāris pogu uzspiedienu - un lietotājs ir dzēsts. Nav nekādu dārgu atslēgu maiņas izdevumu! 

 

 

 

Nepārprotami, šis ir labākais piedāvājums Latvijā! Tāpēc aicinam Jūs kontaktēties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruņiem – 67112379, 26179699, 28396694 un vienoties par tikšananos, lai pārrunātu iespējas izveidot tieši Jums piemērotāko drošības risinājumu.

Copyright 2011 SIA "SuperEgo"
E-pasts: info@sargengeli.lv